Musím nakupovat pouze přes internetový obchod?
Nemusíte, pokud v nabídce na www.sportpas.com nevidíte přesně to o co máte zájem, nebo chcete cokoliv zkonzultovat dříve než začnete nakupovat, tak stačí napsat na info@sportpas.com nebo zavolat na hotline 739180715.  Rádi zodpovíme všechny dotazy.

Musím platit bankovním převodem ihned po složení rezervace na www.sportpas.com?
Nemusíte a neplaťte. Vyčkejte prosím na osobní potvrzení Vaší rezervace z naší strany. Aktuální dostupnost Vámi objednaných vstupenek/zájezdů musíme ověřit. Obratem Vás budeme kontaktovat s aktuálníma informacema. S potvrzením Vaší rezervace Vám zašleme fakturu k úhradě se všemi potřebnými údaji k platbě. Teprve v té chvíli bude potřeba zaplatit. Po obdržení platby provedeme finální objednání požadovaných služeb.

Je možné platit zálohově?
Ano. Pokud máte k úhradě částku nad 15000CZK a rezervaci máte na akci která se koná za více jak 1 měsíce tak je možné se domluvit na záloze. Kontaktuje nás a dohodneme vše potřebné.

Obdržím vstupenku na mou adresu v České nebo Slovenské Republice?
Vstupenky na Německou Bundesligu se snažíme doručovat na Vaši domácí adresu v ČR/SR. Většina ostatních vstupenek je doručována z 99% v předvečer zápasu pouze na adresy v rámci země ve které jste si utkání vybrali. Pokud se tedy vypravujete například na Chelsea FC tak vstupenky budou doručeny na soukromou adresu nebo adresu hotelu kde se budete během Vašeho pobytu v Londýně zdržovat. Jestliže si nevyberete vstupenky do hostujícího sektoru tak vstupenky jsou vždy do sektorů domácích fanoušků a je zakázáno chodit na utkání v dresech rivalů či hostujícího týmu. Mohlo by se stát, že na stadion nebudete vpuštěni!

Proč je cena na vstupence jiná než cena kterou jsem platil na www.sportpas.com?
Jsme CK která se řídí tržními cenami vstupenek. Bohužel nejsme schopni prodávat vstupenky za ceny uvedené na vstupenkách.

Je možné nákup vstupenek/zájezdu zrušit po jeho zaplacení?
Nkteré služby cestovního ruchu je možé stornovat a jiné zase ne. Podrobné informace na toto téma najdete v našich Všobecných obchodních podmínkách.

Co dělat v případě problémů?
Dostanete li se do jakýchkoliv problémů tak prosím neváhejte a volejte tel. 00420 739 180 715.

Kontakt

Vaše dotazy rádi zodpovíme Po-Ne od 8:00 do 20:00.

Telefon:CZ/SK +420 739180715

Telefon:PL +48 500725639

info@sportpas.com

Co se nejvíc prodává

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty

Free Prestashop Modules