Kdo jsme:

Jsme koncesovaná a pojištěná cestovní kancelář fungujici od sezóny 2009/2010. Zaregistrovaní jsme v ČR, ale obsluhujeme klienty také na Slovensku, v Polsku a poslední dobou také z rusky mluvících zemí na východě Evropy. Našimi klienty jsou jednotlivci, ale také firmy, které zájezdy za sportem použivají jako odměnu pro své zaměstnance a klienty.

Nabízime širokou škálu služeb cestovního ruchu:
  • Vstupenky na zahraniční utkání ve fotbale, tenise, rugby, hokeji a basketbalu
  • Poznávací zájezdy se sportovní, kulturní a historickou tématikou..tři v jednomJ
  • Speciální zájezdy šité na míru vašim konkrétním požadavkům
  • VIP Hospitality pro firemní a soukromou klientelu
  • Ubytování od nejlevnějších kategorií hostel a apartmán až po 5* luxusní hotel
  • Motivační výlety a přátelské zahraniční utkání pro mládežnické a seniorské fotbalové oddíly

Náš tým:

Marek
Marek Smejkal     Za www.sportpas.com stojí zakladatel Marek Smejkal, původní profesí pedagog, který po pár letech praxe ve školství vyrazil na zkušenou do zahraničí a za katedru se po návratu již nevrátil. Je to tak trochu hyperaktivní sportovní maniak, fanoušek Arsenalu, Realu, Borussie a dalších asi 10 klubů, který své ženě ale vůbec nedělá radost svou sběratelskou vášní fotbalových šátků.
Marek má na starost česky a slovensky mluvící klientelu, takže pokud nebude zrovna někde sportovat či cestovat, tak bude první osobou, se kterou přijdete do styku, jestli se rozhodnete u nás něco poptávat, konzultovat či objednávat.
 


Vitaliy a Vadim
Vitaliy a Vadim     Naší nedílnou součástí tady v ČR jsou bratři Karabutovi, Vitaliy a Vadim. Dva šikovní hráči vodního póla pražského Steppu , bývalí juniorští reprezentanti Kazachstánu a rádoby běžci na dlouhých tratích. Do ČR přišli studovat ekonomii a následně taky pracovat. Kluci, nejenom díky svým jazykovým znalostem, se starají o poptávky klientů a cestovních kanceláří z východní části Evropy a zaskakují za Marka kdykoliv je to potřeba.

Dawid

Dawid Kuczewski    
V naší polské pobočce www.sportpas.pl, narazíte na sportovce teoretika Dawida Kuczewskeho, študovaného  politologa a ekonoma, jenž dělá první poslední, aby uspokojil zážitků chtivou polskou klientelu.


Kontakt

Vaše dotazy rádi zodpovíme Po-Ne od 8:00 do 20:00.

Telefon:CZ/SK +420 739180715

Telefon:PL +48 500725639

info@sportpas.com

Co se nejvíc prodává

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty

Free Prestashop Modules